باربری وی آی پی

باربری وی آی پی

باربری نمونه در سراسر ایران

پس از رفتن به خانه اجاره

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

پس از رفتن به خانه اجاره

1- اطمینان حاصل کنید تمامی سرویس ها کار می کنند.

به محض اینکه کلید خانه جدید را در دست داشتید و اختیار دار بودید، چک کنید که تمامی سرویس ها از جمله آب،برق، گاز، … کار می کنند. کلید ها را روشن خاموش کنید، لوله کشی گاز را ببینید، شوفاژ و همه وسایل سرمایشی و گرمایشی را بررسی کنید.

2- باز کردن کارتن اسباب کشی

حالا قسمت سرگرم کننده با باز کردن کارتن های اسباب کشی شروع می شود. جا افتادن در خانه جدید ممکن است کمی زمان بر باشد پس بهتر است هرچه سریع تر شروع کنید. اگر مقاله های گذشته ما را دنبال کرده باشید در آن قبل از بسته بندی اثاثیه به شما آموزش دادیم که چگونه کارتن های بسته بندی خود را برچسب بزنید. پس اگر این کار را ب

ه درستی انجام داده باشید حال فرآیند چیدمان شما بسیار سریع و سرگرم کننده خواهد بود چون از محل کلیه وسایلتان مطلع هستید و زمان صرف پیدا کردن آنها نمی کنید.

3- هر مشکلی در آپارتمان جدید پیش آماد سریعا به صاحب خانه اطلاع دهید

بعد از جا به جایی به محل جدید ممکن است متوجه خرابی وسایلی مثل پکیج گرمایش یا سرمایشی شوید یا وجود اشکال در سیستم مخابره ای داخلی ساختمان یا سیستم ایمنی اطفاء حریق. پس در صورت مشاهده هر کدام از این موارد فورا به صاحب خانه اطلاع دهید تا در رفع سریع تر آنها اقدام نماید.

4- چک لیست پر کنید.

صاحبخانه می بایست به شما چک لیستی تحویل دهد که در آن همه موارد بررسی شوند و اگر خرابی وجود دارد در آن ثبت شود. اگر صاحب خانه این کار را نکرد چون معمولا در ایران این کار صورت نمی گیرد، خودتان اقدام به تهیه آن کنید و همه موارد خرابی از جمله نقاشی و رنگ دیوار ها، خط و خش روی زمین در و کمدها و کلیه موارد مشابه را بررسی و در صورت مشاهده یاد داشت نمایید و از صاحب خانه رسید تهیه کنید، چون در انتها که بخواهید خانه را پس بدهید

ثابت کردن اینکه خرابی ها کار شما نبوده است کاری بس دشوار است.

5- پیدا کردن کدپستی جدید

کد پستی آپارتمان جدید خود را پیدا کنید و آن را به بانک و جاهایی که اشتراک دارید اعلام کنید تا مرسوله های شما و قبوض وموبایل شما به آدرس قبلی ارسال نشوند.

6-  خرید مواد غذایی

به محض اینکه کار اسباب کشی به اتمام رسید شما می بایست برای خرید مایحتاج مواد غذایی اقدام کنید. پیدا کردن نزدیک ترین فروشگاه به شما می تواند این مشکل را برطرف نماید. بسته بندی

7- درخواست اتصال اینترنت

راه اندازی اینترنت در محل جدید نیاز دارد تا شما با شرکت ارایه دهنده سرویس اینترنت تماس گرفته و اعلام تغییر آدرس و شماره تلفن نمایید تا آنها سرویس اینترنت شما را از خط قبلی به خط جدید شما انتقال دهند. اگر شما هم از آن دسته هستید که احتیاج زیادی به اینترنت برای انجام کارهای خود دارید بهتر است قبل از اسباب کشی اقدام به انتقال سرویس نمایید.

باربری تهران
[/av_textblock]

دیدگاه‌ خود را بنویسید