باربری غرب

Slide backgroundباربری تهران به کاشان

باربری وی ای پی

حمل بار به تمام شهرستان ها

مناطق شمال تهران: 22342774 – 22342711

مناطق مرکز تهران: 88171189 سرویس سراسر: 22342711

مناطق غرب تهران: 44359754 – 44359755

Slide backgroundباربری تهران به کاشان

باربری و اتوبار و اتوبار وی ای پی

اعظام کارگر

حمل بار

بسته بندی وسایل

باربری غرب تهران | اتوبار غرب تهران | خدمات باربری

یک اسباب‌کشی آسان و بدون استرس داشته باشید…

باربری غرب تهران در انگلیس ضرب‌المثلی وجود دارد که سه بار اسباب کشی برابر است با یک بار آتش سوزی خانه!!!!!!!!!!!!!!!!! شماا و یا نزدیکان و بستگان شماا سالانه یا حداقل چند سال یکبار یک اسباب کشی اساسی را انجام می‌دهند و تصور پله‌های آپارتمان‌ها و مجتمع‌ها به منظور بالا بردن وسایل بسیار برایشان دلهره آور است. اما نگران نباشید چون فقط یک تماس با باربری و انوبار تهران فاصله دارید. شاید خیلی از شهروندان عزیز تهرانی نیز اسباب کشی را کابوس می‌دانند اما با کمک و مشاوره ما این کابوس را به یک خاطره شیرین تبدیل کنید و در سریعترین زمان ممکن با یک برنامه‌ریزی دقیق، یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر را برای شما فراهم می‌نماید.

شاید با قاطعیت بتوان گفت که جابه جایی و حمل وسایل بزرگ و شکستنی و حساس یکی از سخت ترین کارها در هنگام اسباب کشی است. تصور راه پله های تنگ و سخت مجتمع ها و تعداد پله های زیاد و نداشتن تجربه کافی در نحوه صحیح حمل بار شاید مشقت کار را چندین برابر نماید اما بازهم نگران نباشد چون شرکت باربری و حمل بار تهران vip به راحتی و ارسال بهترین و زبده ترین کارگران حمل بار این مشکل را برای شما حل می‌کند. همچنین در قیاس با بسیاری از مناطق دیگر تهران، باربری و اسباب کشی در شمال تهران، مزایا و معایب خود را دارد. مثلا در مقایسه با باربری غرب تهران، مناطق شمالی عمدتا دارای ترافیک بیشتر و در بعضی نقاط کوچه و حتی خیابان ها کمی تنگ هستند و همین هم ممکن است که رفت و آمد و عبور و مرور ماشین های باربری – به خصوص اگر کامیون باشد – را با تاخیر مواجه کند.

خدمات باربری و اسباب کشی

اعتماد

باربری غرب تهران با بیش از یک دهه سابقه در امور باربری و حمل و نقل در شمال تهران توانسته است با تکیه بر تجربه و سابقه چند ساله در امور باربری . اسباب کشی، رضایت و اعتماد شهروندان عزیز را کسب نماید.

سرعت و امنیت

به پاس اعتماد شما مشتریان گرامی، باربری غرب|غرب همواره در ارائه سریع ترین و ایمن ترین خدمات به  مشتریان گرامی تلاش نموده است. تنها به اندازه یک تماس با ما فاصله دارید!!!

باربری غرب تهران | اتوبارغرب تهران : حمل و نقل و اسباب کشی آسان و مطمئن

باربری غرب تهران| اتوبار غرب تهران با دارا بودن نیروی انسانی مجرب اعم از متخصصین بسته بندی، کارگران پر تجربه در حمل و نقل بار ، رانندگان آشنا به مسیر و تجهیزات حمل بار لوکس، با پوشش تمام مناطق شمال تهران؛ آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز شمال تهران است. اگر نیروی کار یک شرکت باربری بتواند با مشتریان خود ارتباط خوبی برقرار نماید و همچنین در قبال انجام امور اسبا کشی حمل اثاثیه های آنها احساس مسئولیت نماید؛ منجر به  کاهش دغدغه و استرس شهروندان در حین جابه جایی و اثاث کشی خانه میشود و در نهایت موجب جلب رضایت و اعتماد مشتریان خواهد شد. ما در باربری غرب تهرانسعی نموده ایم شما در حین اسباب کشی هیچگونه دغدغه ای نداشته باشید و در کنار آن بتوانیماعتماد شما را کسب نماییم.

اسباب کشی یکی از مهم ترین و پردردسرترین مرحله جابه‌جایی خانه بوده که اگر این مرحله با دقت انجام شود از شکستن وسایل جلوگیری می شود.  استفاده از محافظ‌های پوششی حباب دار در بیرون و خارج از باکس‌های بسته بندی و استفاده از چسب های نواری مقاوم همراه با نوارهای محکم پلاستیکی به منظور چفت و بست باکس‌ها میتواند این اطمینان خاطر را در هنگام جابه جایی وسایل به شما بدهد. ما در شرکت تهران بار ۵۱ تمام مراحل اسباب کشی و حمل و نقل را با مسئولیت کامل و در سریع ترین زمان ممکن امور بسته بندی و جابه جایی را برای شما فراهم می‌آوریم تا تجربه شیرینی از اسباب کشی خانه داشته باشید.

فعالیت‌های زیر بخشی از خدمات باربری | vip  ما در باربری شمال تهران است:

  •  حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌ها حساس و شکستنی.
  • خدمات ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
  • کارگران ماهر و زبده و توانمند در حمل و جابه‌جایی بار.
  • ارائه خدمات باربری و اسباب کشی بصورت داخل شهری و بین شهری.
  • دارا بودن ماشین‌های حمل بار  لوکس بزرگ و کوچک متناسب با نوع بار اعم از کامیون، خاور، ایسوزو، وانت و …
  • استفاده از رانندگان پر تجربه و آشنا به مسیرهای کم ترافیک.
  •  بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روش‌های نوین در بسته بندی اعم از بابل رپ، استرچ رپ.
  • تهیه انواع باکس‌ها و سبدهای محکم مخصوص لوازم بزرگ و کوچک، حساس و شکستنی (لایف پک، رگال‌دار، ۵ لایه)
  • کارگران متخصص و آموزش دیده در زمینه بسته‌بندی و جابه‌جایی بار.
  • استفاده از چسب‌های محکم مخصوص بسته بندی و ضربه‌گیرهای پوششی در داخل و خارج از باکس‌های بسته بندی.
سرویس سراسر کلیک کنید