باربری وی آی پی

باربری وی آی پی

باربری نمونه در سراسر ایران

باربری شمال تهران

باربری شمال تهران اتوبار شمال تهران

 

باربری شمال تهران | اتوبار شمال تهران | خدمات باربری

تلفن تماس:

22342711

22342774

88171189

44359755

44359754

09125772280

 

اتوبار شمال تهران : انقلابی در صنعت حمل و نقل

94+
پرسنل
68+
وانت و کامیون
61+
راننده
486+
مشتری راضی

یک اسباب‌کشی آسان و بدون استرس داشته باشید…

باربری شمال تهران در انگلیس ضرب‌المثلی وجود دارد که سه بار اسباب کشی برابر است با یک بار آتش سوزی خانه!!!!!!!!!!!!!!!!! شماا و یا نزدیکان و بستگان شماا سالانه یا حداقل چند سال یکبار یک اسباب کشی اساسی را انجام می‌دهند و تصور پله‌های آپارتمان‌ها و مجتمع‌ها به منظور بالا بردن وسایل بسیار برایشان دلهره آور است. اما نگران نباشید چون فقط یک تماس با باربری و انوبار تهران فاصله دارید. شاید خیلی از شهروندان عزیز تهرانی نیز اسباب کشی را کابوس می‌دانند اما با کمک و مشاوره ما این کابوس را به یک خاطره شیرین تبدیل کنید و در سریعترین زمان ممکن با یک برنامه‌ریزی دقیق، یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر را برای شما فراهم می‌نماید.

شاید با قاطعیت بتوان گفت که جابه جایی و حمل وسایل بزرگ و شکستنی و حساس یکی از سخت ترین کارها در هنگام اسباب کشی است. تصور راه پله های تنگ و سخت مجتمع ها و تعداد پله های زیاد و نداشتن تجربه کافی در نحوه صحیح حمل بار شاید مشقت کار را چندین برابر نماید اما بازهم نگران نباشد چون شرکت باربری و حمل بار تهران vip به راحتی و ارسال بهترین و زبده ترین کارگران حمل بار این مشکل را برای شما حل می‌کند. همچنین در قیاس با بسیاری از مناطق دیگر تهران، باربری و اسباب کشی در شمال تهران، مزایا و معایب خود را دارد. مثلا در مقایسه با باربری غرب تهران، مناطق شمالی عمدتا دارای ترافیک بیشتر و در بعضی نقاط کوچه و حتی خیابان ها کمی تنگ هستند و همین هم ممکن است که رفت و آمد و عبور و مرور ماشین های باربری – به خصوص اگر کامیون باشد – را با تاخیر مواجه کند.

 

خدمات باربری و اسباب کشی

اعتماد

باربری شمال تهران با بیش از یک دهه سابقه در امور باربری و حمل و نقل در شمال تهران توانسته است با تکیه بر تجربه و سابقه چند ساله در امور باربری . اسباب کشی، رضایت و اعتماد شهروندان عزیز را کسب نماید.

سرعت و امنیت

به پاس اعتماد شما مشتریان گرامی، باربری شمال تهران اتوبار شمال تهران همواره در ارائه سریع ترین و ایمن ترین خدمات به  مشتریان گرامی تلاش نموده است. تنها به اندازه یک تماس با ما فاصله دارید!!!

باربری شمال تهران | اتوبار شمال تهران : حمل و نقل و اسباب کشی آسان و مطمئن

باربری شمال تهران اتوبار شمال تهران با دارا بودن نیروی انسانی مجرب اعم از متخصصین بسته بندی، کارگران پر تجربه در حمل و نقل بار ، رانندگان آشنا به مسیر و تجهیزات حمل بار لوکس، با پوشش تمام مناطق شمال تهران؛ آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز شمال تهران است. اگر نیروی کار یک شرکت باربری بتواند با مشتریان خود ارتباط خوبی برقرار نماید و همچنین در قبال انجام امور اسباب کشی و حمل اثاثیه های آنها احساس مسئولیت نماید؛ منجر به  کاهش دغدغه و استرس شهروندان در حین جابه جایی و اثاث کشی خانه میشود و در نهایت موجب جلب رضایت و اعتماد مشتریان خواهد شد. ما در باربری شمال تهران سعی نموده ایم شما در حین اسباب کشی هیچگونه دغدغه ای نداشته باشید و در کنار آن بتوانیم اعتماد شما را کسب نماییم.

اسباب کشی یکی از مهم ترین و پردردسرترین مرحله جابه‌جایی خانه بوده که اگر این مرحله با دقت انجام شود از شکستن وسایل جلوگیری می شود.  استفاده از محافظ‌های پوششی حباب دار در بیرون و خارج از باکس‌های بسته بندی و استفاده از چسب های نواری مقاوم همراه با نوارهای محکم پلاستیکی به منظور چفت و بست باکس‌ها میتواند این اطمینان خاطر را در هنگام جابه جایی وسایل به شما بدهد. ما در شرکت تهران بار ۵۱ تمام مراحل اسباب کشی و حمل و نقل را با مسئولیت کامل و در سریع ترین زمان ممکن امور بسته بندی و جابه جایی را برای شما فراهم می‌آوریم تا تجربه شیرینی از اسباب کشی خانه داشته باشید.


باربری شمال تهران : ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی در شمال تهران

نداشتن تخصص لازم در بسته بندی ، حمل و جابه جایی وسایل سنگین و آسیب پذیر و در اختیار نداشین تجهیزات مناسب از اصلی ترین دلایل این نگرانی ها می باشد. حمل اثاثیه منزل با در اختیار داشتن تجهیزات تخصصی بسته بندی، کامیون های ویژه حمل اثاثیه منزل، کارگران ورزیده ، با تجربه و قابل اعتماد، در دسترس بودن شعب در کلیه مناطق تهران و قیمت های بسیار ارزان و باور نکردی سعی نموده است تا با ارائه خدمات با کیفیت از بار استرس های موجود در اثاث کشی هموطنان کاسته و خاطره به یاد ماندی وشیرینی از یک جابه جایی در ذهن شما ایجاد نماید. ما در باربری شمال تهران بصورت کاملا سفارشی بر حسب نیاز شما میتوانیم خدمات خود را سفارشی نماییم و کاملا طبق میل و نیاز شما خدمات خود را ارائه نماییم فقط کافی است که با یکی از نزدیکترین شعبات ما تماس بگیرید و تمام نکات مد نظر خود را به آنها بگویید تا بهترین مشاوره های لازم در زمینه خدمات باربری و اسباب کشی را به شما ارائه نمایند.

فعالیت‌های زیر بخشی از خدمات باربری | vip  ما در باربری شمال تهران است:

  •  حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌ها حساس و شکستنی.
  • خدمات ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
  • کارگران ماهر و زبده و توانمند در حمل و جابه‌جایی بار.
  • ارائه خدمات باربری و اسباب کشی بصورت داخل شهری و بین شهری.
  • دارا بودن ماشین‌های حمل بار  لوکس بزرگ و کوچک متناسب با نوع بار اعم از کامیون، خاور، ایسوزو، وانت و …
  • استفاده از رانندگان پر تجربه و آشنا به مسیرهای کم ترافیک.
  •  بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روش‌های نوین در بسته بندی اعم از بابل رپ، استرچ رپ.
  • تهیه انواع باکس‌ها و سبدهای محکم مخصوص لوازم بزرگ و کوچک، حساس و شکستنی (لایف پک، رگال‌دار، ۵ لایه)
  • کارگران متخصص و آموزش دیده در زمینه بسته‌بندی و جابه‌جایی بار.
  • استفاده از چسب‌های محکم مخصوص بسته بندی و ضربه‌گیرهای پوششی در داخل و خارج از باکس‌های بسته بندی.